Nowotarska Strefa Relaksu kolejny raz nominowana do nagrody

Konkurs „Innowacje w Polityce” jest organizowany przez Instytut Innowacji w Polityce z siedzibą główną w Wiedniu. Zostaną w nim wyróżnieni politycy odpowiedzialni za realizację projektów, które podniosły jakość życia Europejczyków i wnoszą nowe rozwiązania w ośmiu kategoriach: Społeczeństwo, Demokracja, Prawa Człowieka, Ekologia, Społeczność Lokalna, Miejsce Pracy, Dobrobyt, Jakość Życia.

 Jest to druga edycja konkursu. W inaugurującej, zeszłorocznej odsłonie Polska mogła poszczycić się 60 prekursorskimi zgłoszeniami projektów. Osiem z nich dostało się do ścisłego finału, a łódzka inicjatywa Piotra Kowalskiego “wideotlumacz.pl”  została wyróżniona główną nagrodą w kategorii – Jakość Życia.

17 listopada 2018 r. laureaci nagrody wezmą udział w uroczystej gali wręczenia nagród w Wiedniu. Nagrodzeni w konkursie będą również zaproszeni do udziału w Akademii na Rzecz Innowacji, czyli długofalowym cyklu spotkań i warsztatów dla najbardziej innowacyjnych europejskich polityków. Udział w konkursie jest szansą na promocję gminy, miasta, czy województwa na poziomie europejskim.

„Mam zaszczyt poinformować, że zostały Panie, Danuta Wojdyła oraz Małgorzata Kram, nominowane jako pomysłodawczynie Nowatorskiej Strefy Relaksu wraz z Burmistrzem Miasta Nowy Targ, Panem Grzegorzem Watychą, do europejskiego konkursu “Innowacje w Polityce” za wdrożenie projektu i wykorzystanie potencjału lokalnych zasobów na rzecz mieszkańców.”

Aleksandra Makuch

Koordynatorka konkursu “Innowacje w Polityce”

Trzymajcie za Nas kciuki!

Nowy Targ Relax Zone 2018

Dodaj komentarz